Jak pracujęW zależności od potrzeby z jaką się do mnie zgłasza pacjent wspólnie dobierzemy odpowiednią metodę pracy bądź w przypadku relaksacji odpowiedni zabieg. Wykonywane przez ze mnie zabiegi bazują na terapii manualnej, która wykorzystuje diagnostykę ortopedyczną, neurologiczną. Dostosowując terapię do indywidualnych potrzeb pacjenta w swojej pracy wykorzystuję zarówno masaż tkanek głębokich, techniki drenażowe, techniki powięziowe, ćwiczenia i edukację.

Zależy mi na tym, aby każdy pacjent w sposób aktywny uczestniczył w powrocie do pełnej sprawności, dlatego wspólnie dostosowujemy terapię do indywidualnych możliwości jak i potrzeb pacjenta. Powrót do zdrowia i życie bez bólu to długi proces, którego nie da osiągnąć za jednym dotknięciem mam jednak nadzieje, że wspólnie znajdziemy sposób, aby maksymalnie skrócić czas powrotu do zdrowia.

W moim gabinecie znajdą również coś dla siebie osoby szukające odpoczynku, obniżenia poziomu stresu, redukcji napięcia mięśniowego oraz pacjentki i pacjenci chcący zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie. Fizjoterapia ma na celu poprawę jakości życia zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.

Pierwsza Wizyta

Podczas pierwszej wizyty w gabinecie oprócz uzupełnienia formalności przeprowadzam również rozmowę z pacjentem, pytam co przysparza najwięcej problemów w codziennym funkcjonowaniu i jakie są oczekiwania. W zależności od potrzeb pacjenta, postaram się dobrać terapie bądź zabieg.

Następnie przyglądam się postawie pacjenta i poszczególnym elementom ciała. Poddaję pacjenta różnym fizjoterapeutycznym testom. W oparciu o wyniki przeprowadzonych testów i przeprowadzonej rozmowy jestem wstanie zaproponować indywidualną terapię.

Każda proponowana przeze mnie terapia ma na celu pomóc pacjentowi w jak najszybszym powrocie do sprawności.